Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] łącznik elastyczny wydechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] łącznik elastyczny wydechu

    Zamieszczone przez __atomek__
    Szkodnicki, Nie uważasz , ze lepiej w piątek?. w środy pewnie za duzej frekwencji nie bedzie. A moze połączyć spoty Rzeszowsko-Tarnowskie. Co 2 tygodnie na przemian Rzeszów i Tarnów?
    Takie łączone spoty nie wypalą przy takiej częstotliwości. Ostatni spot w Tarnowie był 31 maja, poprzedni pod koniec lutego. W Rzeszowie - szczerze mówiąc to nie wiem. Myślę, że przy założeniu 1 miesiąc Tarnów za miesiąc Rzeszów byłoby prędzej do ogarnięcia. No i godziny - dla mnie na przykład środa i godz. 16.00 w Rzeszowie jest realna jak wezmę urlop - z reguły o tej porze jestem w Krakowie albo wracam ze Śląska do domu.

  • #2
    [O1] łącznik elastyczny wydechu

    Czy mierzył ktoś jaka jest średnica wydechu w 1.8T . muszę kupić plecionke na wydech i nie wiem jaka średnicę mam ...

    Komentarz


    • #3
      Moze Ci pomoze. Kiedys mierzylem srodkowy wewnatrz i zewnatrz
      Załączone pliki
      Radio: C90r+XDP210EQ
      Kable:Opt,Skyline,50 mm
      Wzm:XES M1+FP 1.800
      Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

      Komentarz


      • #4
        Kolego richi9 kupiłeś ten łącznik według tych wymiarów, ponieważ również potrzebuje ?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez slike99
          Kolego richi9 kupiłeś ten łącznik według tych wymiarów, ponieważ również potrzebuje ?
          ja tez potrzebuje

          [ Dodano: Sob 24 Sie, 13 10:16 ]
          tydzien temu wymieniłem sam
          wymiary srednica 55mm
          długość ok 11 cm
          rura od turbo do kata ma troche mniejsze srednice niz 55mm , ale wtedy dobrze sie ten łącznik wspawuje , polecam kilka dni wczesniej popsikac te śruby 4 szt zeby odkręcić można było flanszę , no i oczywiście zaopatrzyć się w nową uszczelke , miedzy flanszą wydechu a turbinką
          jest O1 RS 1.8T XENON
          była O1 1.9 TDI AGR

          Komentarz


          • #6
            Mnie też dopadła wymianę łącznika drgań dziś podjechałem do gościa który naprawia tłumiki i krzyknął mi 300 zł tak się zastanawiam czy to nie za dużo ??? ile wy płaciliście za wymianę???
            W moich żyłach płynie etylina a sercem jest Turbina

            Komentarz


            • #7
              mnie wymiana kosztowała tyle co łącznik elastyczny i obejma , bo obejme co laczy rure katalizatora z reszta wydechu tez trzeba wymienic ,
              czyli 100 pln za te dwie czesci

              300 to jednak troche duzo , ale tez ryzyko ukrecenia śrub przy turbo zawsze istnieje , tam korozja mocna
              jest O1 RS 1.8T XENON
              była O1 1.9 TDI AGR

              Komentarz


              • #8
                u mnie nie ma obejmy, a rura jest bezpośrednio wspawana w katalizator. Co do urwania śrub gość powiedział jak do tego dojdzie to cena w górę....
                W moich żyłach płynie etylina a sercem jest Turbina

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez rekin
                  u mnie nie ma obejmy, a rura jest bezpośrednio wspawana w katalizator. Co do urwania śrub gość powiedział jak do tego dojdzie to cena w górę....
                  chodzi o obejme za katalizatorem , napewno masz

                  a jesli jeszcze urwie sruby i kaze za to placici to szukaj innego
                  jest O1 RS 1.8T XENON
                  była O1 1.9 TDI AGR

                  Komentarz


                  • #10
                    jest ale zanim oddam do naprawy to poleje nakrętki WD 40 tak ze trzy dni wcześniej. mam nadzieję że nie urwie ich wtedy.
                    W moich żyłach płynie etylina a sercem jest Turbina

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X